RCA RB32H1-UK Review: Great Value TV
6.5/10 (Expert Score)
Set Lowest Price Alert
×
Notify me, when price drops
Check all prices
  • LED TV with screen diagonal of 80 cm (31.5 inch)
  • Resolution: 1368 x 768 pixels (HD-Ready) / refresh rate: 50/60 Hz
  • Reception: analog, DVB-T/T2 (terrestrial), DVB-C (cable), CI+ (no satellite connection)
  • Hotel mode, 2x HDMI connections, 1x USB connection with…
Last updated on 11th May 2026 8:39 pm
Description
RCA RB32H1-UK Review: Great Value TV Prices
Price History
Price history for RCA RB32H1-UK LED TV (32 inch HD TV), CI +, HDMI + USB, Triple Tuner, 60Hz, mediaspeler